PHP / backend fejlesztő

Fejlesztői csapatunk PHP / backend programozót keres egyedi rendszerek fejlesztéséhez, elsősorban nemzetközi projektekhez.

Feladatok amiben számítunk rád:

  • PHP alapú webes alkalmazások fejlesztése
  • kliens oldali scriptek írása és fejlesztése
  • eCommerce projektek kivitelezése

A munkád során az alábbiakra biztosan szükséged lesz:

  • több éves tapasztalat PHP, MySQL webfejlesztésben
  • valamilyen modern PHP framework ismerete (Yii, Laravel, Zend, Symfony...)
  • precíz munka, alapos tesztelés, könnyen átlátható, tiszta kód készítése
  • nyitottság új technológiák és módszerek alkalmazásához
  • Do you speak english?

Aminek külön örülünk:

  • ha van frontendes tapasztalatod reszponzív oldalakkal (Bootstrap,960,LESS)
  • GIT tapasztalatok
  • nem okoz gondot számodra több projektben párhuzamosan és precízen dolgozni

Munkádat az alábbiakkal segítjük:

  • munkádat többnyire otthonról, távmunka keretében is végezheted
  • sokoldalú, fiatalos nemzetközi csapat
  • versenyképes fizetés

Amennyiben szeretnél velünk kódolni, kérünk küld el fényképpel ellátott önéletrajzodat, referencia munkáid vagy azok elérhetőségét, illetve nettó fizetési igényed a karrier@topweb.hu címre.